Club Magic to miejsce z wieloletnią tradycją, gdzie co tydzień spotykają się najlepsi klubowicze w południowej części Polski. W tym oto miejscu odbywają się różnorodne wydarzenia  rozrywkowo – tematyczne oraz koncerty, z udziałem największych gwiazd z Polski i zagranicy.

Nasze duże doświadczenie w branży rozrywkowej, nowoczesne zaopatrzenie techniczne oraz ciekawie dobrany program artystyczny, sprawiają, że każdy weekend w naszym klubie to niezapomniana chwila spędzona przy doborowym towarzystwie.

Zobacz nasze najnowsze VIDEO z klubu

Klub posiada cztery w pełni wyposażone w efekty specjalne i klimatyzowane sale, na których nasi rezydenci serwują najlepszą selekcję muzyczną:
Sala Duża – „Techno”, „Dance”, „VIP” oraz „RnB”.

U nas każdy, nawet najbardziej wymagający Klubowicz, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Odwiedź Club Magic i poczuj magiczną atmosferę najlepszych imprez!