CLUB MAGIC to magiczne miejsce z ogromną historią i zmian, które zawsze przynosiły ogromne zaskoczenie wśród naszych odwiedzających klientów. Poniżej prezentujemy Państwu część tej historii!

W 2002 roku powstała pierwsza wzmianka którą można doszukać się jeszcze w sieci internet: „Główną klientelę Klubu MAGIC stanowi młodzież ucząca się (najczęściej studenci i uczniowie szkół średnich) oraz pracująca w wieku od 17 do 30 lat. W Klubie MAGIC są dwia poziomy z czterema barami – pierwszy poziom pomieści ok 1000 osób a muzyka którą się najczęściej gra to Disco a drugi poziom to ostra jazda w stylu Techno sala pomieści ok 1000 osób. W Klubie MAGIC jest bezpiecznie – porządku zawsze pilnuje wielu profesjonalnych ochroniarzy i nie ma mowy o żadnych potyczkach pomiędzy bawiącymi się”.

clubmagic-2002

W 2006 roku Club Magic to jeden z największych klubów w  Polsce, gdzie: „W klubie MAGIC są trzy poziomy z sześcioma barami, pierwszy poziom pomieści około 500 osób a muzyką którą najczęściej się gra to DISCO, drugi poziom to ostra jazda w stylu TECHNO sala pomieści 1250 osób, trzeci poziom to muzyka dla zakręconych w stylu HIP HOP, RAP, SOUL,poziom pomieści około 750 osób. Łącznie w klubie może się bawić jednoczenie około 2500 osób”.

PRZYKŁADOWA GALERIA Z 2006 ROKU 🙂

W 2008 roku CLUB MAGIC oferuje: „Club MAGIC słynie z dobrej muzyki, i z dużej ilości efektów świetlnych, ładnych dziewczyn, swoistej atmosfery sprzyjającej szybkiemu nawiązywaniu znajomości oraz z tego, że jest tu po prostu zawsze dobra zabawa”. W miarę możliwości stale działa HISTORIA będziemy powiększać o archiwalne materiały!